До уваги членів профспілки

15.09.2023

Президією міськкому, на черговому засіданні 12 вересня, підбиті підсумки літньої оздоровчої кампанії 2023 року. Відмічено, що в результаті активної діяльності комісій міського комітету та більшості членських організацій досягнуто високих показників в оздоровленні дітей та членів профспілки.

Тільки міським комітетом було укладено 15 прямих договорів на оздоровлення в екологічно чистих та безпечних регіонах України, серед яких Санаторії «Молдова», «Шахтар», «Віктор» (м. Трускавець), «Кришталеве джерело», «Сузір’я» (корпус «Квітка Полонини»), «Сузір’я» (корпус «Сузір’я»), «Сузір’я» (корпус «Квітка-Центр») (с. Солочин, Свалявський район, Закарпатської обл.), «Теплиця», «Боржава» (м.Виноградів, Закарпатська обл.), «Конча-Заспа» (Київська обл.), «Червона калина» (Рівненська обл.), «Східниця» (Львівська обл.), «Верховина» (с.Кам’яниця, Ужгородський район, Закарпатська обл.), «Термал-Стар» (Нижнє Солотвино, Закарпатська обл.) та «Полтава» (м.Миргород).

Всього ж, разом з членськими організаціями, в оздоровленні було задіяно більше сорока оздоровниць України та ряд закордонних закладів відпочинку, в яких оздоровлено близько тисячі членів профспілки.

Знижки для членів профспілки держустанов, тільки за укладеними договорами, складали від 5 до 20 відсотків, на суму 395054,00 грн., а додаткова дотація міськкому та організацій профспілки, в багатьох випадках, знижувала оздоровлення до мінімальної вартості. Особливу увагу було приділено дитячому оздоровленню. Діти членів профспілки, в т.ч. пільгових категорій, відпочивали в дитячих оздоровчих таборах Київщини та Закарпаття.

Для здешевлення дитячих путівок використовувались кошти профспілкового бюджету міськкому, об’єднаних і первинних профорганізацій, Київської міської державної адміністрації та Київської міської ради профспілок. Кращих організаторів оздоровлення було нагороджено відзнаками міського комітету, Київської міської ради профспілок та Центрального комітету профспілки працівників державних установ України.