До уваги членів профспілки!

19.09.2018

Президією Київського міського комітету профспілки працівників державних установ 18 вересня поточного року були обговорені питання оплати праці державних службовців та процесу реформування державної служби.

Занепокоєння активу Профспілки викликала ініціатива Міністерства фінансів України, яке запропонувало Уряду у 2019 році заморозити фонд оплати праці для державних службовців на рівні 2018 року, а особливо, скорочення фонду оплати праці райдержадміністрацій за рахунок скорочення чисельності на 30%.

Президія міськкому одностайно висловила обурення процесом виконання державного  бюджету 2019 року за рахунок державних службовців та підтримала позицію Центрального комітету профспілки працівників державних установ України та ряду регіональних організації щодо звернення  до Прем’єр-міністра України з проханням взяти під особистий контроль питання щодо проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» в частині справедливого, обґрунтованого збалансування бюджетних показників для виконання основних завдань державного бюджету на 2019 рік, а також передбачення у ньому необхідних видатків на заробітну плату зазначеної категорії працюючих з урахуванням вимог Закону України «Про державну службу», зокрема щодо встановлення мінімального розміру посадового окладу групи 9 у державних органах, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, міст обласного значення, у розмірі не менше двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня календарного року.