До уваги профактиву!

30.05.2018

logo

На запрошення Кишинівської Профспілкової Територіальної Асоціації працівників державних установ, Президією Київського міського комітету профспілки працівників державних установ здійснено робочий візит до Республіки Молдови.

IMG_2068

Під час робочого візиту члени Президії міського комітету відвідали Інститут праці Республіки Молдова, який є профспілковим навчальним центром, що здійснює первинну підготовку молодих профспілкових лідерів та підвищення кваліфікації активу галузевих та територіальних профспілок республіки.

2

3

На базі Інституту праці також було проведено чергове засідання Президії міського комітету, на якому розглянуто ряд актуальних питань поточної діяльності міського комітету, зокрема щодо процесу оздоровлення членів профспілки, відзначення 100-річчя заснування державної служби, стану колдоговірної роботи в Профспілці та розвитку соціального партнерства. Крім того, на засіданні президії, участь в якому взяла Голова Кишинівської Профспілкової Територіальної Асоціації працівників державних установ Тетяна Топор, було затверджено взаємні заходи споріднених профспілок Києва та Кишинева у розвитку співробітництва.

4

З метою розвитку міжнародних зв’язків і співпраці галузевих профспілкових організацій м. Києва (Україна) та м. Кишинева (Молдова) підписано Договір про співпрацю, основними напрямками якої визначено обмін інформаційними матеріалами та досвідом сторін з питань організації профспілкової діяльності, мотивації профспілкового членства та соціального партнерства, проведення спільних тематичних семінарів і круглих столів з проблемних питань, в тому числі питань розвитку профспілкового руху, впровадження в своїй діяльності позитивного досвіду роботи сторін, а також сприяння зміцненню міжнародної солідарності та єдності дій профспілок в інтересах соціального прогресу, захисту демократичних прав і свобод. Договір про співпрацю від імені Профспілки працівників державних установ м. Києва підписав Голова Профспілки Віталій Почтовий та від імені Кишинівської Профспілкової Територіальної Асоціації працівників державних установ – Голова Асоціації Тетяна Топор.

5

За взаємним рішенням сторін підписання договору відбулось в урочистій обстановці, якій сприяло проведення щорічної Спартакіади Кишинівської Профспілкової Територіальної Асоціації працівників державних установ. Крім того, за попередньою домовленістю, Профспілкою працівників держустанов Києва було сформовано збірну команду, яка також прийняла активну участь у профспілкових міжнародних спортивних заходах з трьох видів спорту – шахів, шашок та настільного тенісу. Приємно відзначити, що серед гостей спартакіади були присутні Міністр економіки Республіки Молдова, Заступник міністра фінансів, а безпосередню участь у змаганнях також прийняв мер міста Вадул-луй-Воде, саме  в окрузі якого проводилась Спартакіада.

6

7