Допомога ОППО КМДА Збройним Силам України

09.04.2024

З початком повномасштабної збройної агресії російської федерації  Об’єднаний комітет профспілки Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації та його членські організації, як і вся країна, докладають значних зусиль щодо сприяння Збройним Силам України боронити українську державу. Усі без винятку первинні профспілкові організації долучилися до роботи щодо збору коштів та матеріалів силам оборони, мобілізованим членам профспілки, госпіталям. Так, за підсумками 2023 року на ці цілі ОКП та членським організаціями було виділено близько 2,7 млн. грн. Робота в цьому напрямку продовжується.

Так, до Об’єднаного комітету профспілки надійшли звернення від командування Третьої окремої десантно-штурмової бригади та П’ятої окремої десантно-штурмової Київської бригади, які ефективно виконують бойові завдання на найгарячіших напрямках оборони нашої держави щодо невідкладної потреби в наданні благодійної допомоги  у вигляді FPV-дронів.

29.03. 2024 року рішенням Президії ОКП, організації-виробнику Об’єднанням перераховано 175 тис. грн. з бюджету ОКП  для придбання 10 одиниць дронів «Козак «Характерник» 10”», які відповідають потребам та технічним вимогам 3-ї ОДШБ. А вже 05.04.2024 ці технічні засоби були передані військовим.

Наразі, триває збір коштів для надання такої ж допомоги для бійців 5-ї окремої десантно-штурмової Київської бригади, до якого оперативно долучилися первинні профспілкові організації Об’єднання. За станом на 08.04.2024 року вже майже зібрано необхідні кошти. Найближчими днями буде здійснено придбання та передача такої необхідної допомоги нашим військовим.