Голосування за кращі роботи Творчого конкурсу профспілки 2020 року

Шановні члени профспілки!

З метою забезпечення прозорості обрання призових місць та максимального залучення членів профспілки до визначення переможців Творчого конкурсу, організаційним комітетом попередньо відібрано ряд кращих робіт в кожній номінації конкурсу та пропонується всім бажаючим долучитися до голосування на сайті.

Конкурсні роботи в кожній з номінацій будуть додаватися в розділ “Опитування” для голосування поетапно.

Роботи доступні в розділі «Опитування» до 01 червня 2020 року.  За цей час кожен з відвідувачів сайту зможе віддати свій голос за роботи, які найбільше йому сподобались (обрати можна кілька варіантів). Підведення підсумків і нагородження переможців буде проведено після закінчення карантинних заходів, про що буде повідомлено окремо.

Наголошуємо, що за кожну з робіт можна проголосувати тільки один раз.

Запрошуємо вас до голосування, результати якого будуть враховані при визначенні призових місць в кожній номінації.

Проголосувати за роботи в номінації “Вишиті картини”

Проголосувати за роботи в номінації “Вишиванки”

Проголосувати за роботи в номінації “Вироби повсякденного вжитку”

Проголосувати за роботи в номінації “Валяння”