Комісія по роботі з молоддю

Відбулося засідання комісії по роботі з молоддю міськкому, на якому відбулося переобрання керівного складу комісії. Головою комісії обрано спеціаліста міського комітету Одінцова Сергія, заступниками голови комісії стали Кубрак Оксана – голова Об’єднання первинних профспілкових організацій Головного управління по місту Києву і області АТ «Ощадбанк» та Волков Володимир – голова ППО Державного інституту сімейної і молодіжної політики.

IMG_20190924_165244

Комісією розроблено план роботи, одним з пунктів якого є участь збірної молодіжної команди у розіграші Кубку міськкому з міні-футболу, що відбудеться 05 жовтня.

Також, на жовтень заплановано проведення виїзного семінару для профспілкової молоді в Умані.

Комісія по роботі з молоддю чекає ваших пропозицій по залученню молоді до активного життя в профспілковому русі.