Кубок з міні-футболу 2017

Київський міський комітет профспілки працівників державних установ запрошує членські організації взяти участь в розіграші Кубку з міні-футболу, що відбудеться 23 вересня 2017 року.

Місце проведення змагань: спортивний комплекс Окремої комендатури охорони та забезпечення Адміністрації Державної прикордонної служби України. (м. Київ, вул. Світла, 6).

Для проходження контрольно-пропускного пункту окремої комендатури кожному учаснику необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу.

Дата та час проведення змагань: 23 вересня 2017 року, початок о 10:00 год.

Реєстрація та жеребкування о 09:30.

До участі в розіграші кубку допускаються всі бажаючі працівники, які є членами Профспілки працівників державних установ м. Києва, мають довідку про стан здоров’я та дозвіл приймати участь в змагання з даного виду спорту. Підтвердженням щодо членства учасника змагань в Профспілці є оформлена належним чином заявка на участь у змаганнях, посвідчена підписом голови профкому та печаткою членської організації (за наявності) або членський квиток.

Кожен учасник повинен мати при собі документ, який посвідчує особу, або його копію.

При наявності у команди вболівальників, їх теж потрібно вносити в заявку з позначкою “вболівальник”.

Змагання проводяться відповідно жеребкування за кубковою або змішаною системою (в залежності від кількості команд-учасниць).

Зустрічі складаються з 20 хвилин (2 тайми по 10 хвилин кожний), фінальна зустріч – 30 хвилин (2 тайми по 15 хвилин).

Регламент гри встановлюється відповідно спільного рішення представників команд та головною суддівською колегією.

Змагання командні. Склад команди не більше 10 чоловік, з них 1 представник команди.

Представник команди подає в мандатну комісію:

• за 5 днів до початку розіграшу попередню заявку (факс: 253-17-10, e-mail: kprofderj@ukr.net);
  • поіменну заявку в день розіграшу, підписану лікарем.

Завантажити Положення про розіграш Кубку з міні-футболу

Завантажити заявку на участь