Нагорода “За розвиток соціального партнерства”

22.06.2017

logo

За поданням Профспілки працівників державних установ м. Києва генерального директора державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» Павла Кривоноса було нагороджено почесним знаком Федерації профспілок України «За розвиток соціального партнерства».

Почесний знак вручив голова Профспілки Почтовий Віталій Семенович. У вітальній промові Віталій Семенович розповів про трирічні досягнення підприємства, очолюваного Павлом Кривоносом, з моменту прийняття у 2013 році на профспілковий облік у Профспілку первинної профспілкової організації ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв».

У 2013 році, за результатами проведеної перевірки діяльності профорганізації ДП «ГДІП» Президія міськкому оголосила Подяку генеральному директору «За вагомий особистий внесок в розвиток профспілкової організації».

Постановою Президії Центрального комітету профспілки працівників державних установ України, за поданням Київського міського комітету, ДП «ГДІП» нагороджено Дипломом 1 ступеня «Переможець конкурсу Профспілки працівників державних установ України на кращий колективний договір в 2014 році».

В 2015 році ДП «ГДІП» нагороджено Почесною грамотою за перемогу в конкурсі на кращий колективний договір Профспілки працівників державних установ м. Києва.

Також, в 2015 році профорганізація ДП «ГДІП» стає переможцем огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію Профспілки працівників державних установ м. Києва та нагороджується Почесною грамотою «За високий рівень здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки».

Крім того, Віталій Почтовий зазначив, що профспілкова організація ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» неодноразово посідала призові місця в Спартакіаді профспілки працівників державних установ м. Києва по стрільбі, міні-футболу та ін.

001

002

003