Нагородження переможців Конкурсу рукоділля

В четвер, 28 березня, в міськкомі відбулося нагородження переможців Конкурсу рукоділля.

Заступник голови Микола Машталер привітав призерів Конкурсу з перемогою, вручив пам’ятні дипломи та грошові заохочення в розмірі 1500,00 грн, 1000,00 грн. та 500,00 грн. за 1-е, 2-е та 3-є місце відповідно, а призери глядацьких симпатій відзначені грошовими заохоченнями в розмірі 300,00 грн.

Тож, переможцями Конкурсу рукоділля 2019 року стали:

Номінація «Чоловіки для жінок»:

1 місце – Куваєв Сергій, Територіальний центр соціального обслуговування Дарницького району м. Києва, за роботу «Панно «Нікколо Паганіні»

Номінація «Плетіння»:

1 місце – Редько Марина – ДП «Поліграфічний комбінат «Україна», за гердан «Голубі мотиви»;

2 місце – Ісаєнко Яна – Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, за комплект авторських мотанок;

3 місце – Мельник Світлана – Управління адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України, за роботу «Маки».

Номінація «Вишивка, виконана різною технікою»:

1 місце – Опенгейм Наталія – ДП «Готельний комплекс «Київ» Управління справами Апарату Верховної Ради України, за вишиту картину «Квіткова крамниця»;

2 місце – Давидова Сніжана – Міністерство інфраструктури України, за вишиту картину «Андріївська церква»;

2 місце – Григоренко Ірина – Об’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації, за вишиту бісером картину «Кінь»;

3 місце – Мороїд Тетяна – Об’єднана профспілкова організація Державної прикордонної служби України, за вишиту картину «Бабусін Зінгер»;

3 місце – Мудрак Дарина, Верховний Суд, за вишиту картину «Пташки в саду»;

3 місце – Карачун Леся – Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України, за вишиту жіночу сукню та чоловічу вишиванку.

«Приз глядацьких симпатій»

– Іваницька Людмила – КП «Фінансова компанія «Житло-Інвест» за виріб з вовни «Пудель з яблуком»;

– Кліщевська Ольга – Центральне сховище Національного банку України, за жіночу вишиванку;

– Слюсар Людмила – Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України, за комплект вишитих прикрас «Червона та рожева троянди».

Конкурс вишивки Київської міської ради профспілок

2 місце – Чорна Тамара Василівна, ДП «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа».

3 місце – Ганжа Ірина Миколаївна, Міністерство інфраструктури України.

Київський міський комітет щиро вітає переможців та дякує всім учасниками і головам профорганізацій за активну участь в Конкурсі рукоділля Профспілки працівників державних установ м. Києва в 2019 році.