Найкраща оцінка нашої роботи — щасливі очі дітей! Батьки дякують Профспілці за відпочинок в «Артеку»

24.06.2026

 

Літня оздоровча кампанія для дітей членів Профспілки працівників державних установ м. Києва у самому розпалі. Цими днями ми отримуємо безліч теплих відгуків від батьків, чиї діти відпочивають у таборі «Артек».

Мами та татусі зазначають, що найкращий показник вдалого відпочинку — це щасливі очі малечі, захоплені розповіді про нових друзів та бажання обов’язково повернутися до табору ще не раз.

Профспілка й надалі робитиме все можливе, щоб забезпечувати нашим дітям якісний, безпечний та щасливий відпочинок!

 

Подробиці за посиланням:

https://www.facebook.com/share/v/1EJoCbt11Y/?mibextid=wwXIfr