Новини членських організацій

12.07.2018

logo

22-24 травня профспілковим комітетом Апарату Верховної Ради України серед членів профспілкової організації було проведено конкурс виробів декоративно-прикладного мистецтва. Творчі доробки учасників були представлені у трьох номінаціях: вишивка; в’язання та валяння; вироби для дому та інтер’єру, прикраси. Кожен член профспілки мав можливість подати три роботи (по одній у кожній номінації). Виставка проводилася за підтримки керівництва Апарату та висвітлювалася на парламентському телеканалі «Рада».

У конкурсі взяли участь 37 учасників, що представили на конкурс понад 70 робіт, які вразили оригінальністю виконання, креативністю, композиційною майстерністю та якістю оформлення.

1

9

5

2

Усі бажаючі могли не лише поринути у незабутній світ художніх образів, розглянути представлені експонати, а й проголосувати за роботу, яка сподобалася найбільше, залишити відгук, насолодитися творчою атмосферою.

Визначитися з переможцями було надзвичайно складно, адже кожна робота заслуговує найвищої оцінки. Однак серед розмаїття цих прекрасних виробів знайшлися шедеври, які вразили своєю довершеністю, витонченістю, досконалістю.

Переможцями конкурсу стали:

  • номінація «Вишивка»:

І місце – Удод Т.І.,

ІІ місце – Зенченко О.А.,

ІІІ місце – Половинко О.В.;

  • номінація «В’язання та валяння»:

І місце – Янчу С.Р.,

ІІ місце – Козаченко О.М.,

ІІІ місце – Калиновська І.М.;

  • номінація «Вироби для дому та інтер’єру, прикраси»:

І місце – Аронова М.М., ІІ місце – Чумак Н.А., ІІІ місце – Бєдна А.П.

Окремо винагороду отримала Тхор І.А. за оформлення картини у найбільшому форматі.

Профспілковий комітет Апарату Верховної Ради України вітає переможців і дякує всім профспілчанам, які взяли участь у конкурсі виробів декоративно-прикладного мистецтва! – Творчого вам натхнення, невичерпної енергії, нових успіхів у всіх ваших починаннях! Ви надихаєте творити і відчувати прекрасне.