Новини членських організацій

У МІНФІНІ ВІДБУЛИСЬ СПРАВЖНІ ВЕЧОРНИЦІ, ПРИСВЯЧЕНІ ЦИКЛУ РІЗДВЯНИХ СВЯТ

18 січня 2022 року за сприяння профспілкової організації працівників Міністерства фінансів України відбулись вечорниці, приурочені до календарно-обрядових свят зимового циклу.

Під час свята відбувся конкурс на кращу презентацію української національної страви ‒ куті, участь у якому взяли 8 департаментів.

IMG_1900

IMG_1916

IMG_1891

Голова Профспілки працівників Мінфіну Наталія Олійник привітала всіх зі святом і вручила учасникам подарунки, а переможцям ще й грошові премії.

IMG_1945

Також усі глядачі могли насолодитись національним колоритом і народними різдвяними піснями у виконанні талановитих працівників Мінфіну. Справжнім подарунком для учасників свята став виступ дитячого колективу «Ягілочка». Звучали улюблені та відомі з дитинства колядки та щедрівки «Добрий вечір тобі, пане господарю», «Ой, сивая тая зозуленька», «Щедрик», «Старий рік минає» та інші пісні.

IMG_1930

Свято обʼєднало працівників Мінфіну довкола українських традицій, а отже, згуртувало всіх!

IMG_1941