Підсумки літнього оздоровлення 2018

19.09.2018

Президією Київського міського комітету 18 вересня підведені підсумки літньої оздоровчої кампанії 2018 року.

Президія міськкому відзначила, що, що апарат міського комітету та переважна більшість  об’єднаних і первинних профспілкових організацій відповідально підійшли до організації оздоровчої кампанії 2018 року. Міськкомом постійно здійснювалися заходи, направлені на забезпечення повноцінного відпочинку і оздоровлення членів профспілки та їх дітей, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, організації якісного медичного обслуговування і харчування. Питання оздоровлення також систематично розглядались на зборах профактиву, засіданнях Президії міськкому, профспілкових комітетів і постійних комісій з охорони здоров’я та соціального страхування, на нарадах за участю господарників і працівників дитячих оздоровниць.

Впродовж літнього періоду поточного року, у відповідності до укладених договорів дитяче оздоровлення проводилось у Дитячому позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Променистий» Міністерства внутрішніх справ України (Київська обл., м. Буча), Дитячому оздоровчому таборі «Лісний» (смт. Ворзель, Київська обл.), Дитячому оздоровчому таборі  «ім. Гагаріна» (Херсонська обл.), ДОТ «Патрія» (Одеська обл.), ДОТ «Шаяни» (Закарпатська обл.) та ДОТ «Лідер» (Київська обл.).  Всього, окремо міським комітетом,   у даних закладах оздоровлено  278 дітей  загальну суму 1929264,00 грн.  Дотація міськкому становила 89249,10грн.   Крім того забезпечено оздоровлення 48 дітей за пільговими путівками зі знижкою понад 91 відсоток.

Оздоровлення працюючих здійснювалось  в Санаторіях «Хорол», «Молдова», «Шахтар», «Трускавець» (м. Трускавець), «Сузір’я», «Теплиця», «Кришталеве джерело», «Термал Стар» (Закарпатська обл.), Клінічному санаторії «Жовтень»  ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» (м. Київ, Конча-Заспа),  «Ворзель» (Київська обл.), «Авангард» (Вінницька обл.), Санаторії «Червона калина» (Рівненська обл.) «Скадовськ» (Херсонська обл.), Базі відпочинку «Братислава» (Херсонська обл.). Для членів профспілки міськкомом було придбано 497 путівок на загальну суму 3940601,92 грн. Дотація міськкому, при цьому, склала 191255,90 грн.

За підсумками оздоровчої кампанії, кращими організаторами оздоровлення у 2018 році визнано ОППО Київської міської державної адміністрації (Гутік І.П.), Об’єднання первинних профспілкових організації Департаменту соціальної політики м. Києва (голова  Борисюк Л.М.),  ППО ПАТ «Укрсоцбанк» (голова профкому Рудєв М.М.), ППО Національного банку України (голова Перун Ю.Д.), ППО Поліграфічного комбінату «Україна» (Кірієнко П.В.), ППО Апарату Верховної Ради України (Москаленко А.М.), ППО Банкнотно-монетного двору Національного банку України (голова Бібік В.А.), ППО Міністерства інфраструктури України (голова Пікож Т.М.) та Об’єднану профспілкову організацію Державної прикордонної служби України (голова Птиця А.М.). Крім того, наголошеного, що на високому  рівні організацію оздоровлення дітей членів профспілки провели профспілкові організації Київської міської організації профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України            (Васюк П.Г.), ОППО Головного управління АТ «Державний ощадний банк України по м. Києві та Київській області (Кубрак О.В.), Генеральної прокуратури України (Барцицький А.Д.), Міністерства фінансів України (Олійник Н.Л), ОППО Територіальних центрів соціального обслуговування (Пелипецька Ю.П.)  та інші.

За  результатами літнього оздоровлення, відзнаками Київського міського комітету профспілки працівників державних установ, Київської міської ради профспілок, Центрального комітету профспілки працівників державних установ України та Федерації профспілок України нагороджено кращих профспілкових активістів, які сприяли міськкому в організації оздоровлення та здійснили вагомий особистий внесок у результати оздоровлення дітей членів профспілки та працюючих.

Членським організаціям також рекомендовано розглянути результати оздоровчої кампанії 2018 року на засіданнях профкомів та передбачити нагородження  і преміювання організаторів оздоровлення працюючих та дітей.