Підсумки Спартакіади 2017 року

Впродовж останніх 13 років спортивні змагання міського комітету проводяться вигляді Спартакіади Профспілки, узагальнюючи в собі плановий перелік змагань з різних популярних видів спорту.

Фізкультурно-оздоровчим клубом «Райдуга» Київського міського комітету впродовж року проводилась значна організаційна робота щодо успішного виступу команд у змаганнях з різних видів спорту Київської міської ради профспілок та в спортивних заходах міськкому профспілки працівників державних установ.

Протягом 2017 року проведено 7 спортивних змагань, серед яких змагання з наступних видів спорту: кульова стрільба, шахи, риболовля, шашки, настільний теніс, міні-футбол та волейбол.

Всього, протягом 2017 року, у спортивних змаганнях прийняли участь 102 команди з 35 об’єднаних та первинних профорганізацій, які представляли 598 спортсменів-аматорів – членів профспілки.

У 2017 році переможцями Спартакіади стали збірні команди Міністерства молоді та спорту України – 330 очок, Об’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації – 229 очок та Команда первинної профспілкової організації ПАТ «Укрсоцбанк» – 315 очок.

Команда профспілкової організації  Міністерства молоді та спорту України
(голова Мегей В.Л.)
Переможці Спартакіади Профспілки працівників державних установ м. Києва 2017 року
(Досягнення: І місце у змаганнях з кульової стрільби, шахів та шашок, ІІ місце у змаганнях з настільного тенісу та волейболу, V місце розіграшу Кубку з міні-футболу, ХІ місце у змаганнях з риболовлі)

kmda

Команда Об’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації

(голова Гутік І.П.)

ІІ місце у Спартакіаді Профспілки працівників державних установ  м. Києва 2017 року

(Досягнення: І місце у змаганнях з настільного тенісу та риболовлі, ІІ місце у змаганнях з кульової стрільби та шашок, ІІІ місце у змаганнях з шахів, IV місце з волейболу та  Х  місце розіграшу Кубку з міні-футболу, ХІ місце у змаганнях з риболовлі)

футбол - копия

Команда первинної профспілкової організації ПАТ «Укрсоцбанк»
(голова Рудєв М.М.)
ІІІ місце у Спартакіаді Профспілки працівників державних установ м. Києва 2017 року
(Досягнення: І місце розіграшу Кубку з міні-футболу, ІІІ місце у змаганнях з шашок, IV місце у змаганнях з настільного тенісу, V місце з шахів, VI у змаганнях з волейболу, VIII місце з кульової стрільби та ІХ місце у  змаганнях з риболовлі)

Найбільш активну участь в спортивних заходах міськкому також прийняли профспілкові організації Апарату Верховної Ради України (голова Москаленко А.М.), Банкнотно-монетного двору Національного банку України (голова Бібік В.А.) та Національного агентства України з питань державної служби (голова Негієвич В.М.).

БМД

Команда ППО Банкнотно-монетного двору Національного банку України

(під час проведення змагань  23.09.2017)

ППО Апарату Верховної Ради України

(під час проведення змагань 23.09.2017)

Учасники змагань з риболовлі

(29.09.2017)

Платонова О.В.

(голова профспілкової організації Державного космічного агентства – учасник змагань з шашок 01.04.2017)

Команда Національного агентства України з питань державної служби

(Бронзовий призер змагань з волейболу

18.11.2017)

Переможці змагань з шахів

Команди ОППО КМДА, ППО Генеральної прокуратури України та Міністерства молоді та спорту України

(25.02.2017)

У більшості змагань також прийняли участь профспілкові організації ДП «Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представницт» (Михайлова В.І.), Державного космічного агентства України (Платонова О.В.), Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ (Сурмачевська Л.Л.), ДП «Укрпатент» (Матусевич І.Є.), Генеральної прокуратури України (Барцицький А.Д.) та ОПО Державної прикордонної служби України (Птиця А.М.).