Підсумки змагань з волейболу 05.11

07.11.2016

На виконання плану спортивних змагань серед членів профспілки працівників державних установ м. Києва, у відповідності до положення “Про проведення змагань з волейболу серед колективів фізкультури Профспілки працівників державних установ м. Києва”, 05 листопада 2016 року було проведено змагання з волейболу в спортивному залі Національної академії статистики, обліку та аудиту.

В змаганнях активну участь прийняли 6 команд колективів фізкультури профспілкових організацій працівників державних установ, а саме:

1.     Міністерство молоді та спорту України;

2.     Банкнотно-монетний двір Національного банку України;

3.     Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України;

4.     Національна академія статистики, обліку та аудиту;

5.     Київська міська державна адміністрація;

6.     Апарат Верховної Ради України;

7.     ПАТ «Укрсоцбанк»;

8.     Національне агентство України з питань державної служби.

За підсумками змагань:

I місце виборола команда профспілкової організації Банкнотно-монетного двору Національного банку України, голова профорганізації Бібік Валерій Анатолійович.

Команда була нагороджена кубком, дипломом І ступеня, медалями та грошовою премією в розмірі 1500 грн.

II місце посіла команда ПАТ «Укрсоцбанк», голова профорганізації Рудєв Микола Миколайович.

Команда нагороджена кубком, дипломом за ІІ місце, медалі та грошову премію в розмірі 1000 грн.

III місце – команда Апарату Верховної Ради України, голова профкому Москаленко Андрій Миколайович.

Команда нагороджена кубком, дипломом за ІІІ місце, медалями та грошовою премією в розмірі 500 грн.

IV місце – команда Міністерства молоді та спорту України, голова профорганізації Мегей Вікторія Леонідівна.

Команда нагороджена дипломом за ІV місце та грошовою премією в розмірі 300 грн.

Інші місця розподілилися наступним чином:

1. Національна академія статистики, обліку та аудиту;
  2. Київська міська державна адміністрація;
  3. Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України;
  4. Національне агентство України з питань державної служби.

Фото за посиланням https://profspilka.com.ua/gallery/zmagannya-z-volejbolu-05-11-16/