Підведення підсумків виконання Галузевої угоди

26 квітня відбулося спільне засідання, на якому були підбиті підсумки Галузевої угоди між Державною прикордонною службою України та Профспілкою працівників державних установ України.

IMG-1469c79c58a08c7f3605f275d7af2e41-V

Голова профспілки Юрій Піжук проінформував присутніх про виконання Галузевої угоди, окремо наголосив на тому, що профспілкою розглянуто 33 нормативно-правових акти, які безпосередньо стосуються трудових прав, соціально-економічних інтересів працівників та службовців Держприкордонслужби.

Також, Юрій Піжук відзначив ефективний соціальний діалог між Профспілкою та керівництвом Державної прикордонної служби України, що має бути прикладом для багатьох міністерств і відомств.

Участь у роботі засідання брав Голова міськкому профспілки Віталій Почтовий, який у своєму виступі подякував адміністрації Державної прикордонної служби України за всебічну підтримку діяльності об’єднаної профспілкової організації Держприкордонслужби, та голові профорганізації Птиці Антоніні за її небайдужість і професіоналізм у відстоюванні прав і законних інтересів членів профспілки.

IMG-eb554cec1ee8ac01d132b8d29fd8cb6d-V