Про допомогу організацій Профспілки Збройним Силам України

12.12.2023

Первинна профспілкова організація Верховного суду постійно долучається до волонтерських ініціатив з метою об’єднання зусиль на шляху до ПЕРЕМОГИ!

Так, упродовж війни з розрахункового рахунку Первинної профспілкової організації Верховного Суду на підтримку Збройних Сил України виділено кошти у сумі 50 тис. грн.

Також нашим профспілчанам, які проходять службу в ЗСУ та інших військових формуваннях, виділено близько 80 тис. грн на придбання військової амуніції, грошові виплати тощо.

Оскільки не зменшується потреба ЗСУ в маскувальних сітках, які дають змогу бійцям бути непомітними, а отже, зберегти своє життя, започатковано плетіння маскувальних сіток у вільний від роботи час. З цією метою у приміщеннях Верховного Суду облаштовано три робочі зони для плетіння маскувальних сіток (змонтовано рамки, проведено тематичні майстеркласи).

Готові сітки, передаємо на потреби військових частин, що задіяні в обороні нашої держави (на цей час передано 15 маскувальних сіток). На постійній основі здійснюється закупівля витратних матеріалів для їх виготовлення (орієнтовна сума витрат складає 55 тис. грн.).

У співпраці із благодійними організаціями, які допомагають нашим захисникам, у 2023 році на запит Міжнародного благодійного фонду виділено 10 тис. грн на закупівлю зимових шин для автомобіля, наших захисників, що перебувають на передовій лінії фронту.

*Інформація надана Первинною профспілковою організацією Верховного Суду