Про допомогу організаціями Профспілки Збройним Силам України та членам профспілки

29.08.2023

Об’єднана профспілкова організація Державної прикордонної служби України протягом 2022 та 2023 років надавала допомогу родинам загиблих прикордонників та  для проведення реабілітації поранених прикордонників, а саме:

Допомогу родинам загиблих для організації поховань надано в розмірі 1313700 грн.

На сьогодні надано допомогу члену профспілки Національної академії та Одеського прикордонного загону на поховання загиблого сина – 10000 грн.

Перераховано від ОПО ДПСУ на рахунок ДПСУ 50 тис. грн. Також всі первинні профспілкові організації, що входять до ОПО перераховували на рахунок ДПСУ та сім’ям загиблих для організації поховань та на реабілітацію поранених, допомога працівникам,  які втратили житло та все майно кошти на суму –  2 240 000 грн.

 З перших днів військової агресії проводилась закупівля аптечок для Луцького та Житомирського прикордонних загонів та ОКПП «Київ»– на суму 98 тис. грн.

Надано 100 тис. грн санаторію «Немирів» для створення умов по реабілітації поранених прикордонників.

 Також надавалися путівки до санаторію «Шахтар» в м. Трускавець поранених на реабілітацію на загальну суму 51930 грн.

Надавали грошову допомогу членам профспілки Бердянського, Чернігівського, Сумського, Харківського, Краматорського, Маріупольського прикордонних загонів, які були вимушені виїхати з окупованих територій – 340 тис.грн, а також  вирішували питання щодо їх працевлаштування  та забезпечення житлом (санаторій «Немирів- прикордонник» та «Моршин», Львівської обл.).

Профспілка і надалі буде допомагати вирішувати питання допомоги членам профспілки та їх родинам.

 Всього надано 3818930 грн.

*Інформація надана Об’єднаною профспілковою організацією Державної прикордонної служби України.