Про допомогу організаціями Профспілки Збройним Силам України та членам профспілки

15.08.2023

З початком повномасштабної збройної агресії російської федерації  Об’єднаний комітет профспілки Київської міської державної адміністрації та первинні профспілкові організації, як і вся країна, згуртувалися в єдиному прагненні зберегти суверенітет і незалежність для себе, своїх дітей та майбутніх поколінь та докладають значних зусиль у сприянні Збройним Силам України боронити українську державу та допомозі членам профспілки, які постраждали внаслідок воєнних дій.

Так, Об’єднаним комітетом та первинними профспілковими організаціями докладаються зусилля щодо надання матеріальної допомоги членам профспілки в умовах військової агресії російської федерації. Ще у травні 2022 року Об’єднаним комітетом спільно з первинними профспілковим організаціями було проведено аналіз щодо наявності серед членів профспілки осіб, які зазнали шкоди здоров’ю чи майну внаслідок збройної агресії. На підставі такого аналізу було організовано надання матеріальної допомоги постраждалим членам профспілки. Активно така робота проводилася ППО Шевченківської РДА, ППО КБУ «Контактний центр міста Києва», ППО Головного управління статистики в м. Києві, ППО Державної казначейської служби у м. Києві. Загалом на таку допомогу первинним профспілковими організаціями та ОКП у 2022 році було виділено близько 250 тис.грн., в тому числі 24тис. грн за рахунок коштів ОКП.

Усі без винятку первинні профспілкові організації долучилися до роботи щодо допомоги Збройним Силам України, мобілізованим членам профспілки, госпіталям. Особливо слід відзначити роботу таких первинних профспілкових організацій, де ця робота ведеться системно:

Зокрема у 2022 році:

ОППО КМДА За результатами продажу дитячих робіт з конкурсу дитячої творчості «Все буде Україна» на закритому онлайн-аукціоні було зібрано 5000 грн. та коштів ОППО передбачених на благодійну діяльність на запит Міністерства оборони України для військової частини А4062, що перебуває на сході України, було придбано та передано квадрокоптер DJI Mavic 3, вартістю 100000 грн. Крім згаданого дрона, віськовим на передову було передано енергетичні батончики, чай, мед, солодощі, паштети, м’ясні каші  (всі продукти в пакуванні придатному для споживання в польових умовах), а також комплекти спиртових гелевих пальників для розігріву їжі на суму понад 30000 грн. До придбання зазначеної продукції та матеріалів також долучилися ППО КП «Київтелесервіс», ППО Оболонської РДА та ППО Апарату КМДА.

ППО Дарницької РДА було закуплено генератори, шанцевий інструмент, будівельні матеріали для бліндажів та дизельне паливо на загальну  суму 67160 грн.

ППО КБУ «Контактний центр міста Києва» організовано збір коштів на потреби ЗСУ в сумі  80000 грн, в тому числі за рахунок профспілкового бюджету – 40000 грн.

ППО КП «Київреклама»  до Дня захисників і захисниць України перераховано 127600 грн 13 членам профспілки, які були мобілізовані до лав ЗСУ.

ППО Департаменту комунальної власності було надано цільову благодійну допомогу для ЗСУ шляхом перерахунку  80000,0 грн благодійним організаціям БО БФ “Криївка Вільних» та БО БФ “Благодійне об’єднання нації”, а також придбано термобілизну для  воїнів на  29890,0 грн.

ППО КП «Київблагоустрій» перераховано на потреби ЗСУ через БО БФ «Козак драйв» 100000 грн.

ППО Дніпровської РДА за благодійні кошти та частково за кошти профспілки придбано та передано підрозділу ТРО ЗСУ, що знаходиться в зоні бойових дій, квадрокоптер DJI Mavic 3 вартістю 113 304 грн.

ППО Київського міського центру зайнятості запроваджено волонтерську програму щодо надання благодійної допомоги м. Миколаїв, Військовому медичному клінічному лікувально-реабілітаційному центру м. Ірпінь та працівникам, які мобілізовані в ЗСУ. За профспілкові кошти та кошти працівників забезпечено поранених бійців необхідним одягом, засобами гігієни, продуктами харчування. На потреби було витрачено більше 100 тисяч грн.

Загалом на допомогу захисникам України у 2022 році ОКП та членськими організаціями виділено 1306700 грн, і ця робота на сьогодні продовжується.

 У 2023 році:

ОППО КМДА було придбано матеріалів на суму 29000 грн для виготовлення маскувальних костюмів та передано Благодійній організації «Борщагівська кикимора».

ППО Секретаріату Київської міської ради.  Проведено збір коштів на придбання двох автомобілів для 128 ОГШБ та військової частини А1815 на загальну суму понад 200 тис. грн. Надано допомогу мобілізованим членам профспілки на суму 7 тис. грн, а також для бійців 101 бригади передано  465 пасок на суму 18440 грн.

Проведено збір речей для їх передачі мешканцям Херсонської  області та придбано корм тваринам для ГО «Хвостата банда», яка займалася евакуацією тварин з затоплених територій.

ППО Департаменту економіки та інвестицій надано допомогу у сумі 21 800 грн. 72 окремій механізованій бригаді ім. Чорних Запорожців 2 стрілецького батальйону 4 роти  в придбанні батареї до рацій Motorola Rya для виконання бойових завдань з оборони від російського  вторгнення, а також  перераховано кошти  БО «БФ «Сучасні Українці» у  розмірі 10 000 грн для закупівлі засобів побутової хімії та дизельного палива для надання гуманітарної допомоги мешканцям Херсонської області, постраждалим від підтоплення внаслідок підриву Каховської ГЕС російськими окупантами.

ППО Київського міського центру зайнятості Для благодійної організації «Благодійний фонд – ми волонтери від народу м. Миколаїв» були зібрані кошти і закуплені необхідні ліки, засоби гігієни. Надана допомога мобілізованим  співробітникам на суму більше 30 тис.грн. Періодично відправляються на фронт посилки зі спальними мішками, різними смаколиками і т.д.

За значний особистий вклад щодо організації  надання допомоги ЗСУ, Наказом Міністра оборони України від 05.03.2023 року № 233 нагороджено  трьох співробітників нагрудним знаком «Знак пошани» і 10 –х медаллю «За сприяння ЗСУ».  Крім того, колектив КМЦЗ отримав подяку від командира військової частини А2923 полковника медичної служби А.Кіха.

ППО КП «Київінформ» за рахунок коштів профспілкового бюджету для однієї з військових частин придбано блок багатоканальної швидкої зарядки на суму 21165 грн. Також надано матеріальну допомогу мобілізованому члену профспілки, та зібрано кошти на бронежилет і тактичні рукавиці. Крім цього  виділено 5000 грн. на ремонт автомобіля.

ППО КП «Київблагоустрій » На прохання члена ППО, мобілізованого до лав ЗСУ, було закуплено та передано квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo для виконання бойових завдань вартістю 113 639 грн. Також на прохання ще одного працівника, мобілізованого до ЗСУ, за кошти профспілки було закуплено для потреб його підрозділу кабель та сонячну панель 200w PV200-BLUETTI вартістю 20 970 грн.

ППО Дніпровської РДА В січні 2023 року за 16 270 грн власних коштів ППО було придбано 120 шт.  пальників міні-пічок (з 40 металевими комфорками) та 150 пар одноразових хімічних устілок з підігрівом для одного з підрозділів ЗСУ, що перебував безпосередньо на лінії бойового зіткнення; в травні 2023 року за 37 428 грн благодійних внесків було придбано 2 холодильники та 2 далекобійних ліхтаря Fenix LR50R для підшефної в/ч А0525; в травні 2023 року за 130 962 грн благодійних внесків було придбано 78 шт. високоякісних джгутів-турнікетів для одного з підрозділів ЗСУ; в травні 2023 року за 744 060 грн. благодійних внесків було сплачено виготовлення ТОВ НВК «Скай Ассист» 2 комплексів аєророзвідки БАК «Sirko» у комплектації, одна наземна станція та три БПЛА кожен, в серпні 2023 року за 121 227 грн благодійних внесків було придбано 15 шт. M-TAC горжет з балістичними пакетами 1А для CUIRASS ORS MULTICAM для в/ч А4638, що перебуває безпосередньо на лінії бойового зіткнення.

Загалом за період лютий 2022 – липень 2023 рр. ППО, за рахунок власних коштів та отриманих благодійних внесків, було надано благодійної допомоги на вищезазначені цілі на загальну суму –  1 049 947 грн.

ППО Дарницької РДА для  потреб військової частини  виділено 7 465 грн – для закупівлі пилки бензинової, та мастила з ланцюгом. Членами профспілки виділено 150 000 грн на придбання телевізора, флешок, карт пам’яті. А також у зв’язку з підривом російською федерацією Каховської ГЕС членами профспілки було зібрано  20 000 грн на закупівлю пристроїв для очищення води та  120 000 грн на насоси дренажні, мотопомпи та човен.

ППО Голосіївської РДА Перераховано 30000 грн для військової частини А 4076 Територіальної оборони для закупівлі засобів живлення, а також 24000 грн для членів первинної організації, що проходять службу в ЗСУ.

ППО Святошинської РДА Для військової частини А 4440 придбано та передано зарядну  станцію на суму 33499 грн.

ППО Шевченківської РДА На потреби ЗСУ перераховано благодійну допомогу на суму 50 тис.грн. через офіційний сайт Міністерства оборони України.  А також, через Благодійний фонд «Вільні люди Ірпеня» закуплено матеріали для плетіння сіток на суму 20 тис.грн, придбано 100 пасок та  передано в госпіталь, а також 120 дитячих малюнків і ангелочків для подальшої передачі бійцям ЗСУ.

ППО Департаменту комунальної власності Надана благодійна допомога – 15 тис. грн БО «Благодійний фонд «Криївка вільних» для придбання засобів індивідуального захисту для військових (беруші активні).

ППО  Північного офісу Держаудитслужби Надано допомогу мобілізованим членам профспілки на придбання військового спорядження на суму 38920,0 грн.

Об’єднання первинних профспілкових організацій Київсьої міської державної адміністрації