Про навчання в Академії праці, соціальних відносин і туризму

25.06.2021

logo

Шановні голови профкомів та члени профспілки!

Перебуваючи в єдиній системі профспілкового руху України, Профспілка працівників державних установ міста Києва інформує про можливості навчання членів профспілки працівників державних установ та їх дітей в Академії праці, соціальних відносин і туризму, яка є базовим навчальним закладом Федерації профспілок України.

Академія готує висококваліфікованих і конкурентоспроможних спеціалістів у різних галузях. Окрім основних спеціальностей: Фінанси, банківська справа та страхування, Менеджмент, Маркетинг, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, Право, Соціальна робота, Туризм, в Академії відкрито нові індивідуальні траєкторії навчання: Медіація та управління конфліктами, Інтернет-маркетинг, Фінансово-правова безпека, Нотаріус, Приватний детектив, Круїзний туризм та яхтинг, Курортний і СПА туризм, Міжнародне спортивне право, Міжнародне інвестиційне право, Міжнародне комерційне право ті інші.

Крім того, за підтримки та клопотанням Київського міського комітету профспілки працівників державних установ, у 2021/2022 навчальному році є можливість надання знижки на навчання до 30 відсотків (на окремі спеціальності), а також навчання без сертифіката ЗНО за окремою польською програмою.

Перейти на сайт Академії