Про виконання Програми дій по забезпеченню медичними послугами

В умовах соціально-економічної кризи Профспілка працівників державних установ м. Києва продовжує приділяти значну увагу оздоровленню членів профспілки та їх дітей, укладаючи договори з оздоровчими закладами в екологічно чистих куточках України.

Також, піклуючись про профспілчан, та, зважаючи на тривалий процес реорганізації медичних закладів та довжелезні черги в них, Київською міською радою профспілок, в співпраці з профспілками міста Києва був відкритий стаціонарний пункт по наданню медичних послуг на вулиці Стрітенській, 15.

Тому Профспілка працівників державних установ міста Києва пропонує своїм членським організаціям організувати проведення медоглядів для членів профспілки, де вони зможуть відвідати не тільки терапевта, а й вузькоспеціалізованих спеціалістів – офтальмолога, гінеколога, невропатолога, дерматолога, уролога, травматолога тощо.

Крім того, в цьому пункті є можливість здати аналіз крові на цукор, виміряти артеріальний тиск та зробити ЕКГ.

Перелік лікарів і час проходження:

Понеділок-п’ятниця з 09:00 до 13:00.

• Аналіз крові на цукор
  • Вимірювання артеріального тиску
  • ЕКГ

Огляд лікарів:

• Терапевт
  • Офтальмолог (з видачею окулярів)
  • Гінеколог (або невропатолог)

Субота-неділя (час уточнюється)

Огляд лікарів:

• УЗД
  • Дерматолог
  • Хірург (уролог або травматолог)
  • Лор
  • Гінеколог
  • Ендокринолог

Крім того, існує можливість замовити виїзне медичне обслуговування, але при умові, обстеження будуть проходити не менше 80 членів профспілки. Проте, при виїзному медичному обслуговуванні відсутні послуги УЗД та деяких спеціалістів. Профспілка працівників державних установ м. Києва може надати колективну заявку з бажаним графіком проходження медичного огляду (який може корегуватися) але лише для членів профспілки.

Вартість обслуговування (можливий як безготівковий розрахунок так і готівковий):

– в пункті надання медичних послуг – 120 грн. з особи;

– виїзне медичне обслуговування – 90 грн. з особи.

Оплата можлива:

• за рахунок профспілкової організації (при наявності фінансової можливості);
  • індивідуальна оплата;
  • за рахунок відрахувань адміністрації на культурно-масову та оздоровчу роботу.

Контактні телефони міськкому для координації проходження медоглядів:

253-26-70 – Фефелова Ольга Олександрівна

253-69-47 – Бухгалтерія