Про засідання Президії Центрального комітету профспілки працівників державних установ України

29.03.2022

29 березня відбулося засідання Президії Центрального комітету профспілки працівників державних установ України, яке проходило в режимі відеоконференції.

Окрім обговорення та затвердження поточних питань діяльності Профспілки, голови намітили спільний план дій по функціонуванню організації в період воєнного стану, захисту та представництву інтересів профспілчан в цей дуже складний час, а також координацію дій по акумулюванню та розподілу гуманітарної допомоги всім хто її потребує. Всі присутні  щиро подякували голові Профспілки Юрію Піжуку за те, що він взяв на себе координацію та керівництво цими процесами.

Крім того, керівники організацій Профспілки були непохитні в своїй впевненості в Збройних Силах України, Службі безпеки України, Державній прикордонній службі Україні, Державній службі з надзвичайних ситуацій України які непохитно наближають день нашої спільної Перемоги.

Слава Україні!