Проведено семінар для профспілкового активу

31.01.2024

Міським комітетом проведено семінар-нараду з питань умов оплати праці державних службовців у 2024 році та подальші перспективи реформування системи оплати праці.

До участі у нараді було запрошено Директора Генерального департаменту з питань політики оплати праці та функціонального розвитку державної служби Національного агентства України з питань державної служби Наталію Крінську-Шарай та керівника експертної групи з питань політики оплати праці на державній службі Миколу Сащука.

В обговоренні питання прийняли активну участь члени Президії міськкому, голови найбільших членських організацій Профспілки та запрошені представники державних органів, зокрема керівники апаратів Печерської районної в місті Києва державної адміністрації – Олена Донець та Подільської районної в місті Києва державної адміністрації – Ольга Бойко. За результатами зустрічі прийнято рішення про створення робочої групи міськкому для вироблення зауважень та пропозицій Національному агентству України з питань державної служби щодо практичної реалізації політики оплати праці державних службовців.

Крім того, учасниками семінару обговорено ряд змін до діючого законодавства, які відбулись у зв’язку з прийняттям Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань” № 3494-ІХ від 22.11.2023 року.