Проведено семінар-нараду з профспілковим активом

02.02.2023

01 лютого міським комітетом проведено семінар-нарада для профспілкового активу державних установ, на яку було запрошено першого заступника Голови Національного агентства України з питань державної служби Андрія Заболотного.

Андрій Володимирович проінформував присутніх про хід проведення реформи системи оплати праці державних службовців, відповів на питання профактиву та запросив всіх бажаючих долучитись до онлайн трансляції засідання круглого столу «Реформа оплати праці державних службовців як складова євроінтеграції», що відбудеться 13 лютого. На цьому заході відбудеться презентація та обговорення змін до Закону України «Про державну службу» в частині оплати праці державних службовців. Безпосередню участь в засіданні круглого столу буде брати Голова Центрального комітету профспілки працівників державних установ Юрій Піжук.

Також на нараді, Голова Профспілки Віталій Почтовий привітав з ювілеєм Івана Гутіка, голову одного за найбільших профспілкових об’єднань в системі Профспілки – Об’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації. Івану Петровичу вручена найвища нагорода Профспілки працівників державних установ м. Києва “Знак Пошани”.