Проведено засідання Президії

15.02.2024

14 лютого, в приміщенні Київської торгово-промислової палати, відбулося чергове засідання Президії Київського міського комітету, на якому розглядалося питання про розвиток соціального партнерства та стан мотивації профспілкового членства в ОПО Територіальних центрів соціального обслуговування та питання поточної діяльності міськкому.

За результатами розгляду питання голові об’єднаної профорганізації територіальних центрів соціального обслуговування Юлії Пелипецькій вручено нагороду – почесний знак Київської міської ради профспілок «За розвиток соціального діалогу у Києві».

В роботі Президії взяв участь Президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський, який поінформував присутніх про діяльність палати та взаємодію з профспілковою організацією.

Під кінець засідання профспілковий актив привітав голову профорганізації Міністерства закордонних справ України Василя Корзаченка з днем народження, а також вручено найвищу нагороду Профспілки – Знак Пошани – Каліній Тетяні у зв’язку із закінченням терміну повноважень.