Результати Конкурсу художньої фотографії 2017 року

13.07.2017

Шановні члени профспілки!

Впродовж трьох місяців Профспілкою працівників державних установ м. Києва було проведено один з найпопулярніших серед спілчан Конкурс художньої фотографії. Підтвердженням  його популярності стало більше 150 фотографій, які направили члени профспілки для участі у конкурсі.

Цього року Конкурс проводився в двох номінаціях – «Стежками України» та «Всі професії важливі».

Зважаючи на велику кількість робіт, які були направлені учасниками, організаційним комітетом було прийнято рішення розділити підведення підсумків Конкурсу на 2 етапи.

На 1-му етапі організаційний комітет відібрав найкращі роботи в кожній із номінацій.

На 2-му етапі, кращі фото були розміщені на офіційному інтернет-сайті для визначення переможців, шляхом проведення голосування. Оголошення про проведення голосування були розміщенні як на сайті так і в соцмережі Facebook.

Голосування проходило дуже активно, щодня сайт відвідувало близько 100-150 осіб, які обирали кращі, на їхню думку, фотографії.

Всього за 10 днів голосування члени профспілки віддали близько 1500 голосів конкурсним роботам.

За підсумками проведення Конкурсу художньої фотографії Профспілки працівників державних установ міста Києва в 2017 році переможцями визнано:

В номінації «Стежками України»:

– 1 місце – Радзівілл Алла, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ, за роботу «Промінь світла у темному царстві»;

3

– 2 місце – Грушецька Олена – Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за роботу «Осінь на порозі»;

(www.pho.to) PhotoEngine::Collage::1

– 3 місце – Чердаклі Орест, Редакційе управління Головного управління документального забезпечення Апарату Верховної Ради України, за роботу «Хмари над лугом».

8

В номінації «Всі професії важливі»:

– 1 місце – Грушецька Тетяна – Секретаріат Київської міської ради, за роботу «Я люблю дарувати свято всім людям»;

3

– 2 місце – Губенко Сергій – Інформагентство Адміністрації Державної прикордонної служби України, за роботу «Фірман в Карпатах»;

1

– 3 місце – Хоменський Павло – ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв», за роботу «Вище тільки небо».

2

Київський міський комітет профспілки працівників державних установ щиро вітає переможців та дякує всім учасниками і головам профорганізацій за активну участь в Конкурсі художньої фотографії 2017 року. Зокрема, найактивнішими учасниками Конкурсу художньої фотографії 2017 року були:

Гуріна Марина – Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація;

Тисячна Олена – Секретаріат Київської міської ради;

Спірідонова Наталія – Головне управління статистики у м. Києві;

Головко Світлана – Головне управління статистики у м. Києві;

Коваль Юлія – Головне управління статистики у м. Києві;

Наталуша Олена – Головне управління статистики у м. Києві;

Зубенко Галина – Головне управління статистики у м. Києві;

Турченко Лідія – Головне управління статистики у м. Києві;

Булах Крістіна – Головне управління статистики у м. Києві;

Барчишак Наталія – Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ;

Милюхіна Наталія – Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ;

Тесленко Юлія – ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв»;

Харчук Світлана – ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв»;

Танцбра Олена – ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв»;

Олійник Валерій – Державна прикордонна служба України;

Шовкун Наталія – Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві;

Дятел Ольга – КП «Житлоінвестбуд – УКБ»;

Куваєв Сергій – Територіальний центр соціального обслуговування Дарницького району.

Про час і місце нагородження переможців Конкурсу художньої фотографії Профспілки працівників державних установ м. Києва буде повідомлено окремо.