Результати Творчого конкурсу Профспілки працівників державних установ м. Києва

07.05.2018

logo

Шановні профспілчани!

Впродовж трьох місяців Профспілкою працівників державних установ м. Києва проводився Творчий конкурс (ручна вишивка). В Конкурсі прийняли участь більшість членських організацій профспілки. До трьох конкурсних номінацій («Вироби повсякденного вжитку», «Вишиті картини» та «Вишиванки») членами профспілки направлено 112 творчих робіт.

Підведення підсумків конкурсу, за рішенням організаційного комітету, було розділено на три етапи: на 1-му етапі організаційним комітетом було відібрано найкращі роботи в трьох номінаціях, на 2-му етапі, кращі роботи були розміщені на офіційному інтернет-сайті для визначення переможців, шляхом проведення голосування, під час 3-го етапу організаційний комітет, спираючись на результати голосування на сайті, визначав переможців у кожній з трьох номінацій.

Варто відзначити високу активність профспілчан в голосуванні, щодня сайт відвідувало близько 200 осіб, які обирали кращі, на їхню думку, роботи.

За підсумками проведення Творчого конкурсу Профспілки працівників державних установ міста Києва (ручна вишивка) переможцями визнано:

В номінації «Вироби повсякденного вжитку»:

– 1 місце – Прус Тетяна, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, за роботу «Жгути з бісеру»;

– 2 місце – Даліба Світлана – Публічне акціонерне товариство «Укрсоцбанк», за роботу «Весільний рушник»;

– 3 місце – Іванова Вікторія, Міністерство молоді та спорту України, за роботу «Косметичка, вишита бісером».

В номінації «Вишиті картини»:

– 1 місце – Гутніченко Альона – Національне агентство з питань запобігання корупції, за роботу «Рожевий романс»;

– 2 місце – Степченко Лідія – Секретаріат Київської міської ради, за роботу «Образ Пресвятої Богородиці Казанської»;

– 3 місце – Ісаєва Олена – ДП «Готельний комплекс «Київ» Управління справами Апарату Верховної Ради України, за роботу «Материнське диво».

В номінації «Вишиванки»:

– 1 місце – Касян Тетяна – Державна міграційна служба України;

– 2 місце – Нечаєва Оксана – Апеляційний суд міста Києва;

– 3 місце – Лежніна Ірина – Головне управління Пенсійного фонду України у м. Києві.

Київський міський комітет профспілки працівників державних установ щиро вітає переможців та дякує всім учасниками і головам профорганізацій за активну участь в Творчому конкурсі 2018 року.

 

Про час і місце нагородження переможців Творчого конкурсу Профспілки працівників державних установ м. Києва буде повідомлено окремо.