Результати змагань з риболовлі міськкому

В п’ятницю 13 вересня, на базі лиманного господарства «Нептун» (ур. Ровжі), Київським міським комітетом був проведений черговий етап профспілкової спартакіади – змагання з рибної ловлі.

В змаганнях взяли участь 10 команд колективів фізкультури профспілкових організацій працівників державних установ, серед яких:

1.Верховний Суд;

2.ОППО Київської міської державної адміністрації;

3.Банкнотно-монетний двір Національного банку України;

4. Апарат Верховної Ради України;

5. Національне агентство з питань державної служби України;

6. Київський міський комітет профспілки працівників державних установ;

7. Поліграфкомбінат «Україна»;

8. Державна міграційна служба України;

9. Головне управління Ощадбанку по місту Києву та області;

10. Київський міський центр зайнятості.

За підсумками змагань:

I місце, з вагою виловленої риби 3390 г, виборола команда Апарату Верховної Ради України,

голова профорганізації – Москаленко Андрій Миколайович.

Команда була нагороджена кубком, медалями, дипломом І ступеня та грошовою винагородою в розмірі 1200 грн.

II місце, з вагою виловленої риби 1340 г посіла команда Об’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації,

голова об’єднання – Гутік Іван Петрович.

Команді вручено кубок, медалі, диплом за друге місце і грошову винагороду в розмірі 900 грн.

III місце, з вагою виловленої риби 1330 г зайняла команда Банкнотно-монетного двору Національного банку України,

голова профорганізації – Бібік Валерій Анатолійович.

Команда нагороджена кубком, медалями, дипломом за третє місце і грошовою винагородою в розмірі 700 грн.

Найбільшу рибу турніру виловив учасник команди Національного агентства України з питань державної служби Козловський Олексій Вікторович, який нагороджений пам’ятною відзнакою та грошовою винагородою в розмірі 500,00 грн.

Наступні місця розподілилися наступним чином:

1. Київський міський комітет профспілки працівників державних установ;
  2. Національне агентство України з питань державної служби;
  3. Київський міський центр зайнятості;
  4. Поліграфкомбінат «Україна»;
  5. Державна міграційна служба України;
  6. Верховний Суд;
  7. Головне управління Ощадбанку по місту Києву та області.