Результати змагань з волейболу 18.11.17

Шановні профспілчани!

В суботу 18 листопада змаганнями з волейболу закінчилася Спартакіада профспілки працівників державних установ м. Києва 2017 року.

В змаганнях активну участь прийняли 9 команд колективів фізкультури профспілкових організацій працівників державних установ, а саме:

IMG_0165

1. Міністерство молоді та спорту України;
2. Банкнотно-монетний двір Національного банку України;
3. Національна академія статистики, обліку та аудиту;
4. Київська міська державна адміністрація;
5. Апарат Верховної Ради України;
6. ПАТ «Укрсоцбанк»;
7. Національне агентство України з питань державної служби;
8. Державне космічне агентство України;
9. ДП «Український інститут інтелектуальної власності».

За підсумками змагань:
I місце виборола команда профспілкової організації Банкнотно-монетного двору Національного банку України, голова профорганізації Бібік Валерій Анатолійович.
Команда була нагороджена кубком, дипломом І ступеня, медалями та грошовою премією в розмірі 3000,00 грн.

IMG_0206_original

II місце – команда Міністерства молоді та спорту України, голова профорганізації Мегей Вікторія Леонідівна.
Команда нагороджена кубком, дипломом за ІІ місце, медалі та грошову премію в розмірі 2000 грн.

IMG_0215

III місце посіла команда Національного агентства України з питань державної служби, голова профкому Негієвич Валентина Михайлівна.
Команда нагороджена кубком, дипломом за ІІІ місце, медалями та грошовою премією в розмірі 1000 грн.

IMG_0209

IV місце – команда ОППО Київської міської державної адміністрації, голова профоб’єднання Гутік Іван Петрович.
Команда нагороджена дипломом за ІV місце та грошовою премією в розмірі 500 грн.

Інші місця розподілилися наступним чином:

5. ДП «Український інститут інтелектуальної власності»
6. Апарат Верховної Ради України;
6. Національна академія статистики, обліку та аудиту;