Результати змагань з волейболу

18.11.2019

logo

17 листопада був проведений заключний етап Спартакіади, яка розпочалася в січні 2019 року.

IMG_4962

За підсумками змагань:

IMG_5151

I місце виборола команда профспілкової організації Національної академії статистики, обліку та аудиту, голова профорганізації Коваль Олександр Трохимович (кошти отримав Линник Андрій Миколайович).

Команда була нагороджена кубком, дипломом І ступеня, медалями та грошовою винагородою в розмірі 3000,00 грн.

IMG_5161

II місце посіла команда Державної служби України з питань безпечності харсових продуктів та захисту споживачів, голова профорганізації Костіна Наталія Михайлівна (кошти отримала Костіна Наталія Михайлівна).

Команда нагороджена кубком, дипломом за ІІ місце, медалі та грошову винагородою в розмірі 2000 грн.

IMG_5158

III місце – команда Об’єднання первинних профспілкових організації Київської міської державної адміністрації, голова профооб’єднання Гутік Іван Петрович (кошти отримав Моренков Юрій Дмитрович).

Команда нагороджена кубком, дипломом за ІІІ місце, медалями та грошовою винагородою в розмірі 1000 грн.

IMG_4968

IV місце – команда Об’єднання первинних профспілкових організацій Головного управління АТ «Ощадбанк» по місту Києву та області, голова профооб’єднання Кубрак Оксана Володимирівна (кошти отримав Римарев Олег Миколайович).

Команда нагороджена дипломом за ІV місце та грошовою винагородою в розмірі 500 грн.

Інші місця розподілилися наступним чином:

5. Головне управління Національної поліції України в місті Києві

6. Апарат Верховної Ради України;

6. Міністерство фінансів України;

6. Банкнотно-монетний двір Національного банку України.

IMG_5146

Загальні підсумки Спартакіади будуть підведені на засіданні Президії 22 листопада 2019 року.

Проте, ми вже зараз щиро вдячні головам профкомів, які не лише зібрали команди для участі в змаганнях з волейболу, але й особисто прийшли підтримати свої колективи. Це і Москаленко Андрій (Апарат Верховної Ради України), і Олійник Наталія (Міністерство фінансів України), і Костіна Натлія (Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів), і Кубрак Оксана (Головне управління АТ “Ощадбанк” по місту Києву та області).

Крім того, Кубрак Оксану, яка змогла не лише виставити команду для участі в змаганнях, а й організувати особливу підтримку команди від трудового колективу, відзначено безкоштовною путівкою на оздоровлення в один із санаторіїв, що співпрацюють з міськкомом.

Більше фото