Робота триває!

11.04.2022

Шановні колеги!
З перших днів війни, Київський міський комітет профспілки працівників державних установ спільно з організаціями профспілки, влився в спільну роботу всієї країни і кожного громадянина України по наближенню нашої спільної Перемоги над рашистськими загарбниками.
В першу чергу ця робота була направлена на допомогу Збройним Силам України, Державній прикордонні службі України, Службі безпеки України тощо.
Так, на сьогодні перераховано на потреби Збройних Сил України більше 600 тисяч гривень, що включає в себе як переведення коштів на єдиний рахунок ЗСУ в Національному банку України, так і закупівлю термобілизни, медикаментів та автозапчастин для потреб армії України.
Крім того, була перерахована близько 700 тисяч гривень допомоги профспілчанам, у тому числі у зв’язку з втратою житла. Це організаціі, що знаходяться на обслуговуванні в централізованій бухгалтеріі міськкому, а взагалі близько 1 млн. надано допомоги.
Також, за окремими запитами, міськкомом було надано допомогу Миколаївському обласному комітету профспілки на суму 10 000,00 грн та Об’єднаній профспілковій організації державної прикордонної служби України – 50 000,00 грн.
Варто відзначити, що майже 100 відсотків організацій Профспілки разом з активною роботою в сфері захисту прав і інтересів профспілчан, долучаються і до волонтерської роботи по допомозі нашій армії.
І ніхто не збирається ні зупинятися, ні впадати у відчай, а самовіддано і впевнено, день за днем, спільно з усім народом України наближає день нашої Перемоги.
Разом до Перемоги!
Слава Україні!

 

Голова                                                      Віталій Почтовий