Розіграш Кубку з міні-футболу 09.10

27.09.2016

Шановні члени профспілки!

Відповідно до положення про Спартакіаду профспілки працівників державних установ м. Києва 9 жовтня 2016 року (неділя) міськкомом буде проведено розіграш Кубку Київського міського комітету профспілки з міні-футболу.

Місце проведення змагань: спортивний комплекс окремої комендатури охорони та забезпечення Адміністрації Державної прикордонної служби України. (м. Київ, вул. Світла, 6).

Для проходження контрольно-пропускного пункту окремої комендатури кожному учаснику необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу.

Дата та час проведення змагань: 09 жовтня 2016 року, початок о 10:00 год.

Реєстрація та жеребкування о 09:30.

До участі в розіграші кубку допускаються всі бажаючі працівники, які є членами Профспілки працівників державних установ м. Києва, мають довідку про стан здоров’я та дозвіл приймати участь в змагання з даного виду спорту. Підтвердженням щодо членства учасника змагань в Профспілці є оформлена належним чином заявка на участь у змаганнях, посвідчена підписом голови профкому та печаткою членської організації (за наявності) або членський квиток.

Кожен учасник повинен мати при собі документ, який посвідчує особу, або його копію.

Змагання командні. Склад команди не більше 10 чоловік, з них 1 представник команди.

На полі 4 гравця та 1 воротар.

Представник команди подає в мандатну комісію:

• за 5 днів до початку розіграшу попередню заявку (факс: 253-17-10,  e-mail: kprofderj@ukr.net);
  • поіменну заявку в день розіграшу, підписану лікарем.

Змагання проводяться відповідно жеребкування за кубковою або змішаною системою (в залежності від кількості команд-учасниць).

Зустрічі складаються з 20 хвилин (2 тайми по 10 хвилин кожний), фінальна зустріч – 30 хвилин (2 тайми по 15 хвилин).

Регламент гри встановлюється відповідно спільного рішення представників команд та головною суддівською колегією.

Контактний телефон: 253-73-87 міськком профспілки;

електронна пошта: kprofderj@ukr.net

Завантажити Положення про проведення змагань та заявку на участь можна за посиланням: http://www.ex.ua/256507187262