Семінар-нарада з профспілковим активом 22.03.2018

23.03.2018

logo

22 березня 2018 року Київським міським комітетом профспілки працівників державних установ проведено семінар-нараду з профспілковим активом.

На запрошення міськкому, участь у семінарі взяли  заступник голови Об’єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок» Олена Панова та начальник Правобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві Олександр Наріжний. До уваги учасників Оленою Пановою було представлено робочий звіт про виконання Територіальної угоди між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), Спільним представницьким органом роботодавців м. Києва та Об’єднанням профспілок, організацій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок» на 2015-2017 роки, а також представлені проектні напрацювання до переукладання угоди на наступний період. Заступником Голови Міськпрофради також проінформовано актив Профспілки з діючою програмою Київської міської ради профспілок щодо надання послуг з проведення медичного обстеження та сучасним медичним обладнанням для діагностування захворювань, встановленим на базі профспілкового об’єднання міста. При цьому Оленою Пановою  було наголошено на безкоштовному проведенні обстежень для членів профспілки.

IMG_1710

З метою інформування профактиву Профспілки щодо результатів реорганізації системи органів Фонду соціального страхування у м. Києві, перед учасниками семінару виступив начальник Правобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві Олександр Наріжний.

IMG_1720

Учасників семінару було проінформовано про завершення процедур з реорганізації ФСС та наголошено на визначених напрямках діяльності системи органів соціального страхування, зокрема в частині надання послуг з реабілітаційного лікування в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування. До уваги профактиву було доведено інформацію щодо переліку санаторно-курортних закладів, а також умов отримання та переліку послуг з реабілітаційного лікування. Олександром Наріжним також надано відповіді на численні запитання учасників семінару щодо організації подальшої співпраці органів ФСС з профспілками та підприємствами, установами та організаціями, в яких працюють застраховані особи.

До порядку денного робочої наради було внесено ряд питань поточної діяльності. Так, Головою Профспілки Віталієм Почтовим та заступником Голови Миколою Машталером з присутніми було обговорено питання оздоровчої кампанії 2018 року, стан колдоговірної роботи в Профспілці та організації культурно-масових та спортивних заходів, зокрема проведення творчого Конкурсу Профспілки (ручна вишивка) та змагань з шашок, які відбудуться наступного тижня.

IMG_1729