Семінар профспілкового активу

7 лютого відбувся семінар-нарада з профспілковим активом, участь в якому прийняли більше сорока голів членських профспілкових організації.

На запрошення керівництва міськкому, перед учасниками семінару виступили головний лікар санаторію «Україночка» Марія Гуртавцева, яка поінформувала голів профорганізації щодо умов та вартості оздоровлення дітей.

IMG_3658

До уваги профактиву також була доведена інформація Головного управління АТ «Ощадбанк» щодо надання пільг і субсидій на оплату комунальних послуг у грошовій формі (монетизація житлових субсидій) та сприяння в отриманні електронних пенсійних посвідчень та карток киянина нового формату.

IMG_3675

Активом міськкому також були розглянуті питання поточної діяльності, зокрема, щодо показників статистичної звітності, організації підведення підсумків виконання колективних договорів членських організацій, спортивних та культурно-масових заходів Профспілки.