Щодо прийому на роботу до державних органів умовах воєнного стану

21.03.2022

Шановні колеги! Звертаємо увагу, що на сайті НАДС опубліковано роз’яснення щодо прийому на роботу до державних органів під час воєнного стану.

 

Зокрема, у документі зазначається, що відповідно до частини п’ятої статті 3 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації» у разі набуття районною, обласною державною адміністрацією статусу відповідної районної, обласної військово-цивільної адміністрації посади державних службовців у таких адміністраціях можуть заміщатися військовослужбовцями військових формувань, утворених відповідно до законів України, особами рядового і начальницького складу правоохоронних органів, які відряджаються до них у встановленому законодавством порядку для виконання завдань в інтересах оборони держави та забезпечення її безпеки із залишенням на військовій службі, службі у правоохоронних органах без виключення із списків особового складу, а також за рішенням керівника районної, обласної військово-цивільної адміністрації на посади державних службовців у такій адміністрації можуть призначатися інші особи, які мають спеціальні знання та досвід, без конкурсного відбору. Інших винятків з питань призначення на посади державної служби в державних органах в особливий період законодавством не передбачено.

Джерело:https://nads.gov.ua/news/nads-rozyasnyuye-shchodo-prijomu-na-robotu-do-derzhavnih-organiv-pid-chas-voyennogo-stanu