Щодо реорганізації територіальних органів Нацдержслужби

22.05.2020

logo

Профспілка працівників державних установ м. Києва інформує, що неодноразово висловлювала свою стурбованість реорганізацією територіальних органів Національного агентства України з питань державної служби, вважаючи такий процес тривожним сигналом щодо зниження рівня захисту прав державних службовців у регіонах та місті Києві.
Так, міським комітетом було направлено лист до Кабінету Міністрів України щодо даного питання, зокрема постанови Кабміну № 201 від 03.03.2020р. «Деякі питання функціонування територіальних органів Національного агентства України з питань державної служби», якою передбачалось ліквідація всіх територіальних органів НАДС, а також збереження кадрового потенціалу працівників територіальних органів.
У відповідь на звернення міського комітету Національним агентством України з питань державної служби, за дорученням Кабінету Міністрів України, Профспілку було поінформовано, що наразі розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2014р. № 85 та скасування постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 201.
Національним агентством України з питань державної служби також повідомлено, що прийнято рішення про зупинення здійснення заходів щодо ліквідації як юридичних осіб публічного права територіальних органів Національного агентства з питань державної служби.

002