Старт профспілкової спартакіади – змагання з кульової стрільби

Шановні профспілчани!

Київський міський комітет ще раз вітає вас зі всіма новорічними святами та оголошує старт Спартакіади Профспілки працівників державних установ м. Києва, що традиційно розпочинається зі змагань з кульової стрільби.

Місце проведення змагань: Стрілецький тир “Схід”

адреса: м. Київ, вул. Привокзальна 12-Б

Дата та час проведення змагання: 08 лютого 2020 року (субота)

Реєстрація з 0930.

Початок змагання о 1000.

До участі запрошується не більше 4 учасників від профспілкової організації.

Склад команди: 3 чоловіки та одна жінка.

До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі працівники, які є членами Профспілки працівників державних установ м. Києва, мають довідку про стан здоров’я та дозвіл брати участь  в змаганнях з даного виду спорту.

Підтвердженням членства учасника змагань в профспілковій організації є оформлена належним чином заявка на участь в змаганні, підписана головою профспілкової організації з проставленням печатки (за наявності).

Підтвердженням приналежності учасника змагань до підприємства, установи чи організації, в яких діє профспілкова організація, є один з таких документів:

– довідка з місця роботи, видана особою або структурним підрозділом відповідальним за кадрову роботу;

– копія наказу про прийняття на роботу, завірена особою або структурним підрозділом відповідальним за кадрову роботу;

– службове посвідчення;

– копія трудової книжки.

– тощо.

Команда або окремий учасник, що не зможуть підтвердити факт приналежності до підприємства, установи, організації, в яких діє профспілкова організація не будуть допущені до змагань.

В заявці на участь обов’язково має бути відмітка лікаря.

Кожен учасник повинен мати при собі документ, який посвідчує особу, або його копію.

Змагання з кульової стрільби виконуються з малокаліберної гвинтівки з положення лежачи з упору. Дистанція – 50 метрів.

Дозволені до використання під час змагань лише малокаліберні гвинтівки і набої, які надаються стрілецьким тиром. Використовувати власні гвинтівки та набої заборонено.

Виконуються 3 пробних постріли та 5 залікових пострілів.

Переможці в змаганнях з кульової стрільби визначаються в особистому та в командному заліку.

Особиста першість – найкраща кількість очок з 5 залікових пострілів як у чоловіків так і у жінок.

Командна першість визначається за кращими показниками 5 залікових пострілів кожного із членів команди у складі 3 чоловіків та 1 жінки на дистанції 50 метрів.

Попередні заявки, встановленої форми, для участі в змаганнях подаються до початку змагань до Київського міського комітету профспілки працівників державних установ, за адресою: м.Київ, вул. Ак. Богомольця, 7/14 (факс: 253-17-10 e-mail: kprofderj@ukr.net).

Поіменну заявку в день змагань, підписану кожним членом команди в розділі «З правилами техніки безпеки ознайомлений».

Контактний телефон:  253-73-87 (оргвідділ міськкому).

Завантажити Заявку на участь в змаганнях

Завантажити Положення про проведення змагань