Стартував Конкурс художньої фотографії 2023 року!

13.06.2023

До уваги голів профспілкових організацій та членів профспілки!

Стартував Конкурс художньої фотографії Профспілки працівників державних установ м. Києва 2023 року.

Тема конкурсу: “Яскрава мить”

Прийом конкурсних робіт вже розпочато і триватиме до 1 вересня 2023 року (включно).

Конкурс проводиться виключно для членів Профспілки працівників державних установ м. Києва.

Беручи участь у конкурсі, автори автоматично дають згоду на безкоштовне використання їх фоторобіт для популяризації конкурсу у рекламних матеріалах, на web-сайті Профспілки, при підготовці буклетів і книг з діяльності Профспілки працівників державних установ м. Києва. Авторські права зберігаються за учасником конкурсу – будь-яка публікація матеріалів проводиться з обов’язковим зазначенням автора роботи (окрім періоду голосування за переможців конкурсу на сайті міськкому).

На конкурс не приймаються фотографії, сюжет яких пропагує вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, насилля, а також фотографії непристойного змісту.

Максимальна кількісіть робіт від одного учасника – 5.

Роботи приймаються як в друкованому так і електронному вигляді (формат значення не має). В електронному вигляді роботи приймаються на електронну адресу kprofderj@ukr.net, з поміткою “На конкурс фото” та з обов’язковим зазначенням автора та профспілкової організації.

В друкованому вигляді роботи приймаються за місцем знаходження Київського міського комітету профспілки – вул. Академіка Богомольця, 7/14, організаційно-правовий відділ.

Після закінчення прийому конкурсних робіт кращі з них будуть розміщені на сайті міськкому для голосування та визначення переможців.

Призовий фонд конкурсу:

1 місце – 2000,00 грн;

2 місце – 1500,00 грн;

3 місце – 1000,00 грн.

Завантажити Положення про конкурс та Анкету учасника

Запрошуємо всіх бажаючих членів профспілки до участі в конкурсі та ажаємо успіхів і творчого натхнення!