Стосовно віддаленого (дистанційного) режиму проходження державної служби

17.03.2020

logo

Національне агентство України з питань державної служби інформує:

НАДС розроблено зміни до Типових правил внутрішнього службового розпорядку, затверджених наказом НАДС від 03 березня 2016 року № 50, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за № 457/28587.

Згадані зміни, зокрема передбачають:

1) спрощення організації обліку робочого часу державних службовців у державних органах (скасування журналів обліку робочого часу);

2) можливість віддаленої роботи державних службовців, а саме виконання завдань за посадою за межами адміністративної будівлі державного органу, якщо таке виконання не потребує використання інформації з обмеженим доступом, а також інших умов, забезпечення яких здійснюється лише в приміщенні державного органу.

Такий режим роботи може бути застосований за ініціативою державного службовця та за згодою його безпосереднього керівника і керівника самостійного структурного підрозділу.

Окремо звертаємо УВАГУ, що згадані зміни наберуть чинності після їх державної реєстрації в Міністерстві юстиції України та офіційного оприлюднення в «Офіційному віснику України», про що буде повідомлено додатково.