V Пленум Київського міського комітету

20.12.2017

logo

До уваги членів профспілки та профактиву

18 грудня відбулось розширене засідання V Пленуму Київського міського комітету профспілки працівників державних установ. Для участі у Пленумі було запрошено більше ста голів членських організації, штатних працівників профспілкових комітетів та фінансових працівників.

До розгляду членами міськкому було запропоновано питання підведення підсумків діяльності Профспілки працівників державних установ міста Києва щодо соціально-економічного захисту членів профспілки, звіт Ревізійної комісії міськкому, підведення підсумків профспілкового бюджету за 2017 рік та затвердження бюджету на 2018 рік, а також ряд інших питань.

IMG_0812

Із доповіддю з основного питання виступив Голова Профспілки Віталій Почтовий, який наголосив на активній діяльності членських організацій Профспілки у 2017 році, зосередив увагу активу на першочерговості завдань соціально-економічного захисту та розвитку соціального партнерства. Голова міськкому також висловив вдячність ветеранам Профспілки, які щоденно передають власний досвід профспілковій молоді та привітав присутніх голів профкомів, що вперше обрані на посади.

IMG_0791

В обговоренні доповіді прийняли участь більшість членів міськкому. Ряд голів профорганізацій виступили з окремою інформацією, що стосувалась різних напрямків діяльності.

IMG_0847

Так, головою профкому Апарату Верховної Ради України Андрієм Москаленком актив профспілки було поінформовано про кроки у законотворчій діяльності, які здійснюються міським комітетом, зокрема,  у забезпеченні працівників права на профспілковий захист.

IMG_0865

Головою профкому ОКП Служби безпеки України Володимиром Шатіловим до уваги активу було доведено інформацію про розвиток соціального партнерства в системі організації СБ України.

IMG_0837

IMG_0892

Голова профкому Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Ніна Будянська та голова профкому Готелю «Київ» Ніна Ткаченко висловили вдячність міськкому у фінансовому та юридичному супроводженні діяльності профорганізацій.

IMG_0891

За дорученням Президії з інформацією щодо розвитку комунікаційних відносини між виборними органами профорганізацій та членами профспілки виступив головний спеціаліст апарату міськкому Сергій Одінцов.

В цілому учасниками Пленуму було високо оцінено роботу виборних органів, апарату та керівництва Профспілки у захисті прав і гарантій працівників та профспілкових прав членських організацій. У всіх виступах активістів лунали схвальні відгуки також і щодо оздоровчої, культурно-масової та спортивної діяльності міськкому. Активом були відмічені значні кроки, які здійснені у мотиваційній  роботі, завдяки чому Профспілка працівників державних установ м. Києва впродовж року поповнилась шістьма новими організаціями.

По завершенні Пленуму, керівництвом міськкому було оголошено результати конкурсу на кращу профспілкову організацію 2017 року, переможцями якого стали Первинна профспілкова організація Поліграфічного комбінату «Україна» (голова Анатолій Єфіменко) і Об’єднана профспілкова організація Державної прикордонної служби України (голова Антоніна Птиця), та оголошено переможців Спартакіади 2017 року, за підсумками якої перше місце здобула профорганізація Міністерства молоді та спорту України (Мегей В.Л,), друге – ОППО Київської міської державної адміністрації (Гутік І.П.) та третє ПАТ «Укрсоцбанк» (Рудєв М.М.)

IMG_0931

IMG_0940

IMG_0924

IMG_0914

Пленумом міського комітету також на 2018 рік продовжено практику надання фінансової допомоги у розмірі 5000 гривень сім’ям працівників, які померли на виробництві, або під час здійснення службових повноважень.