Важлива інформація

Шановні голови профкомів!

В зв’язку в введенням карантину  на території України, відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання  поширенню на території  України  коронавірусу COVID-19», з метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19 та убезпечення від захворювання працівників апарату Київського міського комітету профспілки працівників державних установ, членів профспілки та відвідувачів, апарат міського комітету, на період карантину, переходить на дистанційну форму роботи.

Всі питання, пов’язані з функціонуванням профспілки та її членських організацій будуть вирішуватись шляхом телефонного та електронного зв’язку. Для цього надаємо контактні телефони відповідальних працівників апарату:

Організаційно-правовий відділ: e-mail:kprofderj@ukr.net

067-961-48-92 (Дмитро Валерійович).

Бухгалтерія:

e-mail:kprofderj_fin@ukr.net

050-542-14-31 (Ольга Олександрівна), 097-394-00-25 (Ірина Михайлівна), 099-361-13-38 (Катерина Володимирівна).

Додатково повідомляємо, що, на період карантину, фінансові операції організацій, які перебувають на централізованому бухгалтерському обслуговуванні, проводитимуться в штатному режимі, шляхом направлення електронних протоколів профкомів (в сканованому вигляді).