Важливе оголошення

Шановні голови об’єднаних та первинних профспілкових організацій, члени профспілкових комітетів, члени Профспілки!

Київський міський комітет профспілки працівників державних установ повідомляє, що в 2019 році вже підписані договори на оздоровлення спілчан з санаторіями «Молдова» та «Боржава».

В договорі з санаторієм «Боржава» для членів профспілки передбачена суттєва знижка – 10 %.

В санаторії «Молдова» вартість двомісного стандартного номера для членів профспілки становить 630,00 грн. за особу, а для всіх інших відпочиваючих – 900,00 грн.

Та зважаючи на практику попередніх років та фактори формування ринку оздоровчих послуг ціни протягом року будуть збільшуватись.

Проте, для тих профспілкових організацій, які замовлять путівки в санаторій «Боржава» та «Молдова» на весь рік та зроблять попередню оплату, міськком гарантує, що ціни змінюватись не будуть.

Строк для попереднього замовлення на весь рік – до 04 березня 2019 року.

Прохання до голів профкомів – донести цю інформацію всім членам профспілки.