Вдячність

12.01.2021

Згідно з планом роботи, Київським міським комітетом було організовано централізовану закупівлю близько 12 000 новорічних подарунків для дітей членів профспілки, які були своєчасно доставлені профспілковим організаціям для святкування новорічних і різдвяних свят.

Частина подарунків були передані на безоплатній основі ряду профспілкових організацій, а також дітям, які перебувають на лікуванні в дитячій спеціалізованій лікарні «Охмадит» і дітям інтернату, що знаходиться в селі Грем’яч Новгород-Сіверського району, за що отримали подяку від товариства «Чернігівське земляцтво в м. Києві»

Президія висловлює щиру вдячність всім головам профспілкових організацій за проведену роботу по організації і проведенню святкових заходів до новорічних і різдвяних свят.