Відбулось розширене засідання Президії

Напередодні Дня юриста відбулося виїзне розширене засідання Президії Київського міського комітету профспілки.

IMG_7250

На засідання розглядалися актуальні питання оздоровчої кампанії членів профспілки та їх дітей 2021 року та планувалась оздоровча робота на 2022 рік.

IMG_7272

Так в 2021 році міськкомом були укладені 17 договорів з оздоровчими закладами України. Що характерно – укладені договори передбачали знижку на путівку для члена профспілки від 10 до 20 відсотків. Зазначена норма дозволила зекономити кошти для членів профспілки в розмірі 1 330 000,00 грн.

Для оздоровлення дітей міськкомом закуплено путівок загальною вартістю 1 648 610,00 грн, знижка за рахунок міськкому склала 537 000,00 грн.

Така робота буде продовжена і наступному році.

За підсумками оздоровчої кампанії 2021 року кращі організатори оздоровлення були нагородженні грамотами міськкому, Центрального комітету профспілки та Київської міської ради профспілок.

IMG_7280

Все що стосується питань умов праці та відпочинку працюючих, підготовки до Новорічних та Різдвяних свят, організаційні питання проведення Спартакіади профспілки та інші важливі питання також були розглянуті на засіданні Президії.

В заключному слові Голова профспілки Віталій Почтовий привітав всіх голів профспілкових організацій з Днем юриста, вручив почесні грамоти та цінні подарунки, та наголосив на необхідності посилення соціального і правового захисту профспілчан.

IMG_7347

IMG_7361

На завершення засідання була проведена екскурсія мальовничими схилами Дніпра з борту теплохода.

IMG_7384