Відбулося засідання Президії міськкому

22.02.2017

logo

Відбулось засідання Президії міськкому

21 лютого на базі Клінічного санаторію «Жовтень» відбулось розширене засідання Президії Київського міського комітету профспілки за участю 25 голів членських організацій профспілки, які обговорили нагальні питання профспілкової діяльності. +На запрошенням міського комітету участь в роботі Президії прийняв також начальник Міжрегіональне територіальне управління Нацдержслужби по м. Києву, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Олександр Якубенко.

Членами Президії було затверджено звіт про виконання профспілкового бюджету міськкому, профкомів об’єднаних та первинних профорганізацій за 2016 рік та встановлення плану профспілкових внесків на 2017 рік. Президією міськкому також обговорено питання стану державної реєстрації (легалізації) членських організацій, проаналізовано основні статистичні показники профспілкового членства у 2016 році та затверджено плани роботи постійно-діючих комісій Київського міського комітету на 2017-2018 роки.

Окрім зазначеного, Президією міського комітету було прийнято ряд рішень культурно-масового спрямування, як то підведення підсумків проведення Новорічно-різдвяних свят для дітей членів профспілки та організації дозвілля спілчан, зокрема оголошено Конкурс художнього фото та Конкурсу дитячого малюнку у 2017 році.

На запрошення керівництва міськкому, перед членами Президії виступив головний лікар Клінічного санаторію «Жовтень» Олександр Владимиров, який презентував роботу лікувального-реабілітаційного центру та ознайомив присутніх з новітніми програмами відновного лікування та медичним обладнанням санаторію, для чого була проведена відповідна екскурсія. Крім того, Олександр Владимиров наголосив на продовженні тривалої співпраці з міським комітетом та знижками, що надаються для членів Профспілки працівників державних установ м. Києва.

IMG_9427

IMG_9433

IMG_9444

IMG_9437