Відбулись змагання з настільного тенісу

26.06.2017

24 червня 2017 року Київським міським комітетом профспілки працівників державних установ було проведено змагання з настільного тенісу в спортивному клубі «Ракетка», за адресою вул. Тичини, 15.

В змаганнях прийняли участь 14 команд колективів фізкультури профспілкових організацій працівників державних установ, серед яких:

1. Апарат Верховної Ради України;
  2. Київська міська державна адміністрація;
  3. Банкнотно-монетний двір Національного банку України;
  4. ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв»;
  5. Національне агентство України з питань державної служби;
  6. ПАТ «Укрсоцбанк»;
  7. Міністерство молоді та спорту України;
  8. Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ;
  9. Міністерство фінансів України;
  10. Полк поліції особливого призначення №2;
  11. Управління поліції в метрополітені ГУ НП у місті Києві;
  12. ДП «Готельний комплекс «Київ»;
  13. Національний банк України;
  14. Державне космічне агентство України.

За підсумками змагань:

I місце виборола команда Об’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації,

Голова Гутік Іван Петрович.

Команда була нагороджена кубком, медалями, дипломом І ступеня та грошовою премією в розмірі 900 грн.

II місце – команда Первинної профспілкової організації Міністерства молоді та спорту України,

Голова Мегей Вікторія Леонідівна.

Команді було вручено кубок, медалі, диплом за друге місце і грошова премія в розмірі 750 грн.

III місце – команда профспілкової організації Банкнотно-монетного двору Національного банку України,

Голова профкому Бібік Валерій Анатолійович.

Команда нагороджена кубком, медалями, дипломом за третє місце і грошовою премією в розмірі 600 грн.

За четверте місце грошову винагороду в розмірі 300 грн. отримала команда профорганізації ПАТ «Укрсоцбанк», голова профкому Рудєв Микола Миколайович.

За п’яте місце грошову винагороду в розмірі 200 грн. отримала команда профспілкової організації Апарату Верховної Ради України, голова профкому Москаленко Андрій Миколайович.

Головний суддя змагань – Гусак Юрій Володимирович.

Серед інших команд місця розподілилися наступним чином:

1. ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв»;
  2. Полк поліції особливого призначення №2;
  3. ДП «Готельний комплекс «Київ»;
  4. Національне агентство України з питань державної служби;
  5. Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ;
  6. Національний банк України;
  7. Управління поліції в метрополітені ГУ НП в м. Києві;
  8. Міністерство фінансів України;
  9. Державне космічне агентство України.

Фото зі змагань тут