Відповіді на типові питання громадян стосовно тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб

04.07.2022

Мінекономіки листом від 24.06.2022 року № 4805-06/41761-07 поінформувало Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, що Мінреінтеграції спільно з іншими центральними органами виконавчої влади та за участі громадської організації «Донбас СОС» підготовлено перелік типових питань, що надходять від громадян стосовно тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, а також типові відповіді на них, та просить сприяти поширенню зазначеної інформації серед членів організацій профспілок.

Зведений перелік типових питань, що надходять від громадян з тимчасово окупованих територій України та
внутрішньо переміщених осіб, а також відповіді на них (підготовлено на основі узагальнених даних від міністерств)