Відзначення Дня довкілля

За рішенням Президії Київського міського комітету 19 квітня на Трухановому острові профспілковий актив державних установ взяв участь у відзначенні Дня довкілля, що проходило на території дитячо-юнацької спортивної школи з академічного веслування «Славутич».

Директором школи, заслуженим майстром спорту Майстренком Анатолієм були визначені об’єкти робіт для приведення території школи до належного санітарного стану, що створить належні умови для розвитку юнацького спорту. Територія школи була вибрана не випадково, адже Профспілкою працівників державних установ міста Києва підписано договір про співпрацю з ДЮСШ «Славутич» і профактив піклується про підтримку молодого покоління  майбутніх світових і олімпійських рекордсменів.

IMG_1945

IMG_1951

IMG_1976

IMG_1964

IMG_1959

IMG_20180419_111346

По завершенню робіт керівництво школи подякувало всім учасникам, а, користуючись нагодою, голова Профспілки Почтовий Віталій вручив найвищу профспілкову нагороду «Профспілкова відзнака» Федерації профспілок України голові об’єднаної профспілкової організації територіальних центрів соціального обслуговування Пелипецькій Юлії Петрівні.

IMG_2001

IMG_1987