Вітання з ювілеєм

19.07.2021

Президія Київського міського комітету, апарат міськкому та багатотисячний колектив Профспілки працівників державних установ м. Києва сердечно вітає Голову Профспілки Віталія Почтового з ювілеєм від Дня народження!

Pochtovuy - копия

Шановний Віталію Семеновичу!

Невичерпний оптимізм, бадьорість духу, впевненість та невтомність у реалізації планів і задумів є невід’ємними рисами Вашого характеру.

Про Вашу щирість, людяність, увагу до чужої біди та вміння вчасно прийти на допомогу знають не тільки в Профспілці, а й далеко за межами столиці та держави.

Впродовж нелегкого та тернистого професійного життя, для сотень Ви стали не тільки добрим другом, надійним партнером, а й мудрим вчителем. Висловлюючи щирі побажання сотень і сотень колег, друзів та людей, які стали для Вас професійною родиною, зичимо багато років активної праці, довголіття, міцного здоров’я, сімейного затишку, добробуту та мирного неба Вашій родині.

З вдячністю та повагою!