Вітаємо переможців конкурсу на кращий колективний договір

Рішенням Президії міськкому профспілки затверджено результати Конкурсу на кращий колективний договір Профспілки працівників державних установ міста Києва 2020 року.

І місце – колективний договір Торгово-промислової палати України (голова профкому Авдієвська Людмила Костянтинівна);

ІІ місце – колективний договір Державної організації «Автобаза Державного управління справами» (голова профкому Радіонова Ірина Володимирівна);

ІІІ місце – колективний договір Державної установи «Урядовий контактний центр» (голова профкому Негреєва Ірина Олегівна);

ІІІ місце – колективний договір Комунального підприємства з експлуатації та ремонту житлового фонду «Житло-сервіс» (голова профкому Тимченко Розалія Андріївна).

Голови профспілкових організацій, колективні договори яких посіли призові місця будуть нагороджені Почесними грамотами міськкому, а профспілковий актив цих організацій буде нагороджений грошовим заохоченням в сумі:

1 місце – 3000,00 грн;

2 місце – 2000,00 грн;

3 місце – 1000,00 грн.

Крім того, керівники цих установ і організацій будуть нагороджені Подяками міському за підтримку діяльності профспілкової організації, вирішення соціально-побутових питань трудового колективу та розвиток соціального партнерства.